Teadus- & arendustegevusse

Tootearendus
Teadusuuringute

Teadus- ja arendustegevusega seotud
Meie tehnoloogia uurimis- ja arendusteenustega sisaldama keemilise koostisega optimeerimisest saab toota oluliselt ületavad vajadusi uimastitarbimise kui arengu varasema etapi. Poolt optimeerimine ja valida kõige tõhusam viis vähendada sünteesi keemiline ühend — — see jõudnud, vähendades selle koguse sünteesi käigus target keemiliste tootmise parandada ja lühendada aega nõutud sünteesi.
Tehnoloogia konsultatsiooni
Lepingu organisatsioon (CRO) on organisatsioon, kus offords professionaalsed teenused kodumaiste ja välismaiste seotud farmaatsia ja tervis. Teenust klientidele, sealhulgas: uue meditsiin, tehnosiire, turu-uuring ja jne.

Arengu
Twisun pharm saab toota kõrge kvaliteediga toodete hulka ning vastaks üksikute klientide erinevaid nõudeid. Meil on kvaliteedi kontrolli-, teadus- ja arendustegevuse keskused tootmise ja toodete kvaliteedi stabiilsuse tagamiseks.
Meie labor (tootmisüksuste: kg, g), eksperimentaalse baasi (võimsus: 10 kg 100 kg) ja tootmisettevõtted (saagikus: 100 kg üksuste) võib pakkuda kliendile gram-klassi tonnaaži-klassi toodetele. Meie uurimiskeskuste ja eksperimentaalse baasi esitab professionaalse tooteid kõigi kliiniliste varases faasis (keemilise allhangete äri jne) turustamisele sektsioonide kliendi vajadustele.
Kohandatud sünteesi
Me mitte ainult pakkuda ühend, annavad ka usaldusväärne, kvaliteetne ja orgaaniline ühend teenus. tarbijad ootavad üldiselt hind ja kohaletoimetamise aeg rapid käive saavutamiseks. Kui projekt hakkab, me esitama koopia Viimased sündmused ja eduaruanne kliendile iga kahe nädala tagant ja siis saan tagasisidet. Vastu tõhusalt oma arvamusi ja vajadusi ja tagasiside.
Täiskohaga Equivalence(FTE)
Täistööajale Taandatud koostöö režiim, mis on klientidele jätkata oma teadusuuringute ja vältida korduvat pakkumise uue projekti või jätkupiimasegu projekti samal ajal teha.