Mis on preparaadid viirusevastaseks raviks?

Viirusvastane ravi, mis on AIDS-i patsientide kõige tõhusam ravi või kõige põhilisem ravi, mängib asendamatut rolli, see aitab kaasa viiruse kontrolli maksimaalsele tasemele, taastada patsientide immuunfunktsioon, vähendada oportunistlike infektsioonide esinemist, Parandades patsientide elukvaliteeti, pikendades patsientide elusid, vähendades HIVi levikut, põhineb see spetsialistiga tegeleval arstil sobival ajal patsiendile viirusevastase ravi alustamiseks, ent patsiendid näol sellest vajadusest võtta erinevaid ravimeid, eluaegset ravimit. Viirusvastaste raviskeemide näol on mitmeid probleeme, mis kannatavad mitmesuguste ravimite kõrvaltoimete tõttu. Kliinilise diagnoosi ja ravi käigus satuvad sageli mõned patsiendid, kes jäid viirusevastase ravi alustamiseks parimaks ajaks, kuni tõsised oportunistlikud infektsioonid tuli hospitaliseerida, viirusevastase ravi alustamiseks oli immuunfunktsioon raskelt kahjustatud, mis võib tulevikus patsientide prognoosi negatiivselt mõjutada, on seetõttu alustamas viirusevastast ravi, kui olete HIV-nakatunud või AIDS-iga patsiendiga valmis?

Psühholoogiline ettevalmistus:

1, kõigepealt tunnistada, et olete omandanud immuunpuudulikkuse haiguse, on põhjustatud HIV-infektsiooni organismi immuunfunktsioon on madal, aja jooksul on teie immuunfunktsioon, st CD4 rakkude arv väheneb järk-järgult, kui oportunistlike infektsioonid muutuvad üha tõenäolisemaks, et langeda alla 200 Ml, AIDS-i patsientidel CDC-i retroviiruste vastase ravi reeglid näitavad CD4 alla 350, et alustada viirusevastast ravi, et paremini taastada patsiendi immuunfunktsiooni. Võimaldab patsientidel olla oportunistlike infektsioonide või pahaloomuliste kasvajate suhtes immuunne. Tunnistades, et haigus kahjustab oma immuunfunktsiooni, tuleks arvata, et viirusevastane ravi on etioloogia raviks ja tõhus viirusevastane ravi tähendab viiruse kahjustuse vähendamist oma immuunfunktsioonile. Kui ravi kestus suureneb, siis hakkab teie immuunfunktsioon järk-järgult taastuma, ja mida varem hakkate viirusevastase ravi alustama, seda tõenäolisemalt on teie immuunfunktsioon tagasi normaalsele tasemele, mistõttu on viirusevastane ravi teie jaoks ainuke võimalus.

2 viirusevastane ravi on pikk ja pikk protsess keeruka ja muutuva HIV viiruse tõttu, mida ei ole kerge organismist täielikult eemaldada, nii et viirusevastane ravi on muutunud elukestvaks ravimiks, peate püsima ja tugev olema. Pärast HIV avastamist 1983. aastal on inimesed viirusega võitlenud alates ühelt ravimilt kuni kahele ravimile, nii et kolm ravimeid ja enam kui viiruse geneetilise varieeruvuse, ühe- ja kahekomponentsete ravimite kombinatsioonid jäid ravi ebaõnnestumiseks ja kolmekordsete ja kolmekordsete kombinatsioonide kombinatsioon, nn kokteilteraapia, oli edukas, kuna sellel oli mitmeid sihtmärke, tugev viirusevastane toime ja ravimite resistentsete mutatsioonide väike määr, alates 1996. aastast, mil Hiina-Ameerika professor Ho tõstis selle. on siiani kasutatud, kuid ka meditsiinitöötajate ja AIDS-i patsientidega tegelemine näevad lootust seetõttu viirusevastaste ravimite kombinatsiooni, mis tagab viirusevastase ravivõtme edu. Peate olema valmis pikaajaliseks raviks ja ravimite mitmest kombinatsioonist.

3, on igasuguseid viirusevastaseid ravimeid erineval määral, erinevaid toksilisi kõrvaltoimeid. Kui jõuate viirusevastase ravi algusesse, tähendab see seda, et viirusevastane ravi päästab teie elu ja te saate taastuda lootes oportunistlike infektsioonide või pahaloomuliste kasvajate tõttu, mis on põhjustatud madalast immuunsusest, isegi kui ravimil on mürgiseid kõrvaltoimeid, ärge kartke valida viirusevastase ravi alustamiseks, kuid viirusevastase ravi käigus tuleb tähelepanu pöörata jälgimisele ja õigeaegsele konsultatsioonile ning arsti kutsealasele kogemusele rohkem kommunikatsiooni, rohkem kontakti, et ilmneda õigeaegse avastamise ja ravi varajases mürgisuses Vältida tõsiseid toksilisi kõrvaltoimeid ja ohtu elu. Narkomaania kõrvaltoimete kartuse tõttu ei ole kunagi võimalik kaotada parimat aega viirusevastase ravi alustamiseks.