HIV leviku salajane mehhanism

Vastavalt Maailma Tervishoiuorganisatsiooni eeldatava 34 miljonit inimest kogu maailmas praegu nakatunud inimese immuunpuudulikkuse viiruse HIV, kellest 10% olid lapsed. Vaatamata retroviirusevastaste ravimite kontrollida HIV-nakkuse, eriti arenenud riikides, Sissejuhatus teadlased otsivad alati võimalus vältida uusi nakatumisi ja inimesed selle viirusega võib eemaldada lõpuks vaktsiinide. Seni siiski ei ole HIV vaktsiini lähemale täielikku kaitset. Kirjandus: PNAS: Miks mõned HIV vaktsiini on vastupidine efekt?.

Hiljuti Emory Ülikooli kooli meditsiini ja Yerkes National primaatide Research Center ja Center for laste tervishoiu Atlanta viroloog, kes jaoks "HIV kuidas koguda oma nakkava ettekäändeid", esitleb selgitused on võti.

HIV edastatavale lahtritevahelise viiruse ümbrikus valgu (Env) arvesse viiruse osakesi on vaja (kui ilmnesid nakatunud rakkude). Paul Spearman, teadlaste avastatud, eestvedamisel ümbrik valk "saba" väike osa on viiruse osakestel integreerimiseks vajalikud. Uuringute tulemused on avaldatud 1.juuni väljaandmine USA National Academy of Sciences töölehe (PNAS).

Need tulemused võiks selgitada, miks HIV ümbrik valgu oli ebatavaliselt pikk saba, seda elementi ja erinevad sarnaste viiruste. Pikk saba on oluline rakkude ja infektsioon, HIV replikatsiooni HIV on rohkem nagu makrofaagide ja t-rakud. Pikk saba on mõelnud, et aidata AIDSi viiruse hoiduda immuunsüsteemi, kui mõistate, "kuidas ta saab sellega manipuleerida", saate aidata teadlastel kujundada tõhusamat vaktsiini.

Spearman, raamatu kaasautor on laste arstiabi kohta Atlanta's ülem Research Officer, asedirektor Emory Ülikooli meditsiinikooli Department of Pediatrics. Eric Hunter, käesoleva artikli kaasautor on Emory AIDS teadusuuringute keskuse direktor. Enne Spearman doktorikraadi Mingli Qi ja kolleegid leidis, et vastuvõtva lahtrist (nn Rab11-FIP1C), HIV nagu osa viiruseosakeste lahtris ümbrik valku valk on oluline.

Spearman ütles vastavalt uue uuringu leidsime, et valk on määramiseks ümbrik valgu t rakud ja makrofaagid määrava tähtsusega. Nüüd, kui me teame ümbrik valk, mis võib kombineerida Rab11-FIP1C osa, rohkem tõendeid, et see rada on väga oluline, et viirus vajalik osa.

Iseloomulikud tunnused HIV viiruse osakestel on suhteliselt hõre tase Env valke, valgu arvatakse, et aidata vältida, stimuleerides immuunsüsteemi HIV. Võib häirida või parandada HIV ümbrik valgu lahtrile. Tugevdamise protsess, võimaldavad teadlastel mittenakkuslike viiruselaadsete osakesed kujundada tõhusam vaktsiin. Selle asemel arvesse valgu häireid ümbrik viirusevastaseid ravimeid võib olla seatud eesmärk.