Avaldatud kaks Distinguished Professor rakkude proteiini mehhanismide analüüs

Biofüüsika Instituut Hiina Academy of Sciences, teaduse ja tehnoloogia, pealkirjaga "The CC1-FHA Tandem nagu veel Kesk jaoturi jaoks Controlling the Dimerization ja aktiveerimise kohta Kinesin-3 KIF1A" artikkel juhib tähelepanu CC1-FHA struktuuri Hong Kong University teadlased võivad hõlbustada võti juhitud valk-3 KIF1A dimerization seerias ning tegevus esmase juhtelementi sellise valkudega esitatakse uus seadus. Tulemused avaldatakse žurnaali lahtri Press, selle struktuuri.

Artikli autor tulid Biofüüsika Professor xutao, vastavalt teadlaste, teaduse ja tehnoloogia Hong Kongi Ülikooli Professor Zhang mingjie, Feng Wei Instituut, samuti teadlased, instituudi kuuluvad sama esimese autori, Hong Kongi ülikooli teaduse ja tehnoloogia ja teaduse ja j.Halling (Lin Huo, transliteratsiooniga), Ülikooli Huazhong Yueyang (Yang Yue, transliteratsiooniga).

Kinesin (Kinesin) on valk, Super pere, on omamoodi molekulaarne motors, see valk on polümeeri monomeeri koostis, "pea" ATP ensüümi aktiivsus võib olla saadud ATP energia change koosseisud, hüdrolüüsi abil kasutada. Kuid see valk ja dünaamika Polar Motion mikrotuubulite valgu midagi muud, kui kinesin saab ainult ühes suunas nagu kinesin-1 liikuma mööda mikrotuubulite. Valgu põhiülesanne on Rakusisesed transpordis, näiteks tõmmates kromosoomid osalevad mitoosi, meioosi ja rakkude migratsiooni.
Kinesin-3 KIF1A on ka selle pere axonal transpordis ja oluline roll synapses teket. Uuring näitab, et KIF1A kehavälise on ühtse vormi, kuid kehas, vaid dimeeri järjepidevus. Teadlased teavad vähe dimeeri mehhanismi dünaamika.

Selleks, et vastata sellele küsimusele selles artiklis, ühendatud KIF1A CC1-FHA teadlased leidnud, on stabiilne dimeeri. CC1-FHA struktuuri, tegi ettepaneku, et CC1 ja FHA ühenduse ootamatult on beeta-juuksenõel struktuuri analüüs selle struktuuri saab integreerida CC1 ja FHA, kokku võtta mõne identsed dimeeri CC1-FHA.
Mis veelgi olulisem, kui dissotsiatsiooni dimeeri CC1-FHA, vabastab CC1 ja beta struktuure, mis mõlemad on oluliseks komponendiks võimu inhibiitorid. Seepärast usuvad teadlased, CC1-FHA reasisene dimmer mitte ainult edendada KIF1A dimeeri teket, kuid ka autor kelaate CC1/β--sõrme ala, alustada dünaamiline tegevus.

Need andmed näitavad, et selles CC1-FHA reastruktuuri võib reguleeritud KIF1A dimerization ja Rummu tegevus ja seda võib laiendada ka teistele kinesin-3 toimemehhanismi kohta, vastab sellise valgu juhitud kontrolli uue seaduse.
Kinesin, eelmise uuringud on leidnud, et sõita valgu Kinesin viib villid, organellid ja muud elemendid microtubule võrgu (microtubule restidelt) liikumine, kuid liikumine ei tundunud grid ise, see kukuks enne Kinesin liikumise mudel on olulisi edusamme selles valdkonnas on vaja.