Vanad ravimid--uus seenhaiguste ravim Itraconazole pärssimine soole viiruse replikatsiooni

Hiljuti, alates Madalmaade teadlased žurnaali lahtri aruannetes online Viimane uurimistulemuste avaldatud. Nad on avastanud seenevastase itraconazole ravimiresistentsuse (ITZ) saab toimida laia toimespektriga inhibiitorid soole viirusi. Itraconazole soole viirushaiguste ravi arengu uuring on olulist uut rolli.

Juhib tähelepanu sellele, et ITZ kaudu suunatud oksüdatsiooni sterooli-siduv valk (OSBP) ja OSBP seotud valgud 4 (ORP4) pärsib viiruse RNA replikatsiooni ja leidnud, et OSBP/ORP4 konkreetsete antagonist OSW-1 pärsib soole viiruse replikatsiooni. Eksperimendid tõestada, et OSBP väljend koputab pärsib soole viiruse replikatsiooni, OSBP või ORP4 avaldis saab korvata ITZ ja OSW-1 viiruse replikatsiooni pärssimine. ITZ saab ühendada OSBP ja talitseda oma kolesterooli ja phosphatidyl inositooli 4-fosfaadi transpordi, võib seadmete viiruse membraani muutused indutseeritud poolt selle lahtri moodustamine on oluline mõju viiruse replikatsiooni, samal ajal, teadlased leidsid, et ITZ pärsib ka c-hepatiidi viiruse paljunemist.

Kokkuvõttes teadlased leidsid, et itraconazole seenevastase kasvajavastast omadused, Lisaks saab kasutada ka nagu laia toimespektriga inhibiitorid soole viiruste roll. See areng itraconazole soolestiku viirushaiguste raviks on oluline.