Kuidas vähendada veresuhkru sisaldust ja tuua 4 antidiabeetilisi punkte kehasse

Kõige olulisem asi diabeetikutele on kontrollida veresuhkru taset, veresuhkru stabiilsus näitab haiguse stabiilsust, seega patsiendi veresuhkru stabiliseerumine on kõige olulisem, kuid praegu on paljud inimesed võtmas antihüpertensiivseid ravimeid, nii et peale nende on ka teisi viise, täna väike kogumik, mis õpetab teile paar lööki.

Tegelikult on Antidiabetikum väga lihtne, tavaliselt pöörake seda rohkem tähelepanu, lisaks teate? Meie inimkehas on tuua 4 antidiabeetilisi punkte.

Diabeedi-oru punkt

Valley Point on iidse Hiinas diabeedi ravi kõige varasem rekord, mis on Ying Acupoint'i jalg, neer läbi verevoolu läbi saidi. Selle asukoht jalgsi sees, kõigepealt leiab pahkluu otsa jalga, selle ees võib puutuda luude väljaheitega, anatoomia nimetatakse karvadeks pikkadeks pikkadeks, paadi põhi paks on oru. Peske oma jalad igal õhtul, et põrmeta siia pinguldada, kuni happe turse on selge. Pidage kinni igapäevastest sõtkumistest, mis on tõestatud, võivad mängida head diabeedivastast toimet.

Jäätmete joodetest vabastamine

Kopsu Jin'i puudulikkuse kõrvaldamisel, kopsudega seotud soojusest, jõudlust rohkem juua tuleks pöörata tähelepanu qingre niisutavatele kopsudele, shengjinzhike, saab pinch sedaar. Seejärel kuulub Acupointile käsi-kuu kuu kopsu meridiaan, mis paikneb esimese metakarpuuli, punase valge liha radiaalsel poolel ja Qingfei palaviku ja kurgu mõjul.

Kontrollige söögiisu - sisemine kohus

Mao-iinide puuduse kõrvaldamisel, mis on seotud maoga, mis väljendub rohkem toitu, peaks tähelepanu pöörama kõhu ja vee puhastamisele, toitmine Yin'i lisav vedelik, võib kohtusse siseneda.

Sisekamber tähistab jalgsi teise ja kolmanda jalanõu otsa, jalgsi ja jalgade nimetissõrmega ja pöidlaga ning sisemise kohtspikri hõõrumisega üles ja alla, selge kõhuõõne, kõhulahtisuse ja analgeetilise toimega , suudab kontrollida isu, toonime kaalu, kõhukinnisuse, norskamist, hambaid, kõhuõõne hammasteid ja nii edasi.

Mitme Guanyuani akupointi uriinist vabastamine

Neerude Jini puudulikkuse, neerupuudulikkusega seotud, mis väljendub rohkem uriiniga, kõrvaldamiseks tuleb tähelepanu pöörata jinidele ja neerudele, saate Guan juuini massaaži. Guanyuan Acupoint nabanööri eesmise keskjoonest kolm tolli, on impulsi lähtepunkt, aga ka Yin-punkt, käed hõõrutakse pärast seda punkti kiire massaaži, saate toita neerude jin, peekon ja toonik.

Seitse diabeedivastast toitu

Kallis

Põhjus, et palsam pirn võib vähendada vere suhkrusisaldust, on see, et balsam pirni seemne sisaldab insuliini funktsiooni sarnaseid valke. On hästi teada, et insuliin mõjutab veres glükoosi muutmist soojuseks, mis reguleerib keha veresuhkrut ja hoiab selle normaalses olekus. Samamoodi võib palsam pirnipuu või seemneekstraktsioonide viljad soodustada suhkru lagunemist, ülekaalulise suhkru kuumuse rolli, keha rasva tasakaalu parandamist.

Söödav meetod: võta palsamarvaid 250 grammi, leiba sealiha 50 grammi, idud köögivilja 3 grammi, sojaõli 25 grammi, seesamiõli, scallions, ingveri ja soola kogus. Lõigake mõrk gourd strips, varuosad. Tükeldage sealiha lõpuni, kisked hakkima hakkima. Õli pan, vala mõrk gourd, hakkliha, segada praadida köögivilju, lisada maitsestamine võib olla.