Kuidas lapsed võtavad viirusevastaseid ravimeid?

Hiljuti kuulnud, kuid ka näha mõned niinimetatud uudised, see tähendab, et Xi'an lasteaed lastele süüa viirusevastaseid asju, lastele ei saa süüa morfoliin guanidiin vesinikkloriidi, probleem, et nn kommentaarid on olnud palju , ja nüüd ei taha enam sõnu, mis annaks teile universaalse viisi selle kohta, kuidas nende lapsed viiruse raputamisel hooaja anda neile parim kaitse

Meil on rohkem kui Hiina jumala meditsiin - Banlangen Oh! The

Soovitada järgmisi mitmeid levinumaid ravimeid:

1, ribaviriin, tuntud ka kui ribaviriin, viiruse vaimus (morfoliini vesinikkloriid), mis pakkus välja kohaliku partii numbri väljajätmise, on ravim saanud paremaks ohutuse Lääne meditsiiniklassi klassis, kuid ka selle tagajärjel võib see tagada, et hingamisteede tsütotoksilisest viirusest (st nn gripiviirusest) on väga hea inhibeeriv toime ja spetsiaalne laste annustamisvorm alla vastava kasutamise ja annuse järgi noorematele lastele on arst, mida mõnikord soovitab herpese stenokardia ja muud lastega seotud haigused soovitasid selliste ravimite kasutamist.

2, traditsioonilises hiina meditsiinis sees Banlangen, kuubikujuline, forsüütea, scutellaria, forsütea ja nii on selge viirusevastane toime, kuid kuna lapsed ei saa otseselt võtta Hiina meditsiinitükke, siis enamus mõne ühendi valmistamise suukaudse lahuse kliinilisest kasutamisest on olnud hea mõju.

3, sinine Kam suukaudne lahus, selle koostis on Banlangen, scutellaria, gardenia, korgi ja rasvavaba meri, detoksikatsiooni kuumutamiseks, kõhupiirkonna turse, eriti märgistatud kõhuga lastel, kurgu-, kurgu- ja muud sümptomid on paremad. Efektiivsuse, et hilisemas kliinilises rakenduses leiti samuti, et suu, suu ja suu viiruse sinine Kam suukaudne lahus omab ainulaadset rolli riikliku lapse kontrolli käte ennetamisel ja ravimisel; suu ja sõrataud on ainus soovituslik Hiina omandatud ravimipreparaat, saab kasutada perekondlikus meditsiinis.

4, Pu Di sinine mürk, kapsakomponent, Banlangen, bitter Ding, scutellaria koostis, efektiivsus ja põhimõtte roll ning sinine Kam suukaudne lahus on sarnane populaarse pediaatrilise kliiniku lemmikravimiga, selle viirusevastane efekt on parem.

5, Shuanghuanglian suukaudne vedelik, selle koostis on kuubikujuline, baicalin, forsüüt, mitte kõik Kopsti silmis, patoloogilised uuringud näitavad, et gripiviirus ja respiratoorne süntsüütiline viirus inhibeerimine, gripi ja gripi ennetamine ja ravi. Kuid võtmise ajal ei saa kuritarvitada, lisaks viirusevastasele rollile on ka tuul ja sooja külma efekt väga hea, kuid kui see on külma külma pärast ninakinnisust, nohu ja muid külmemõjusid, The

6, Banlangeni osakesed. Selline Jumal ei pea minust veidi rääkima! Kuid tegemist on mõrkja külma ravimiga, mitte suure annuse pikaajalise kasutamisega, võib viiruslikku grippi võtta enne kahe päeva möödumist.