Kirja pandud biofüüsikalise mehhanism onkogeenne transkriptsiooni ja replikatsiooni viiruse Herpes viirus

Mai 2015, viroloogia Journal of viroloogia "Tähtsündmused artikli" uurimisgrupp Biofüüsika Instituut Hiina Academy of Sciences Deng Hongyu avaldati journal pealkirjaga Murine Gammaherpesvirus 68 ORF48 on RTA alluvatel geeni toote ja funktsioonide Lytic viiruse replikatsiooni ja Latency In Vivo nakkuse teadusuuringute paberid teatatud herpesviirus MHV-68 lõhenemist "molecular lüliti" valgu RTA (replikatsiooni ja transkriptsiooni aktivaator) ORF48 aktiveerida viiruse varase geeni transkriptsioon määruse mehhanismi valgu ORF48 ja MHV-68 viiruse vivo ja kehavälise replikatsiooni tähtsat rolli.

EBV (EB viiruse Epstein-Ba Erer viirus), KSHV (Kaposi sarkoom juhiistmega seotud herpesviirus) on inimese herpesvirus subfamily liikmed ja otseselt seotud arengu ja progresseerumise erinevate inimeste kasvajad. Hiir herpesvirus-68 (MHV-68) kõrge järjestuse homoloogilisusele EBV ja KSHV, tõhus paljunemine labori ühiste lahtrite ja on nakatamine labori hiirtel on hea mudel uurida EBV ja KSHV. Nullist viirusnakkuse või reaktiveerimisel muundamise protsess latency lõhenemist küsimus herpesviirus kodeerib võtmega "molecular lüliti" valgu RTA, mis saab edendada varase geeniteraapia transkriptsioon ja esinemine alamjooksu, aktiveerida viiruse paljunemist. Deng Hongyu teadus varane kindlakstegemine RTA kell MHV-68 rühma esimese siduva saidi genoomi (RRE:RTA tagasiside element) ja leidnud, et alguses viiruse poolt vahendatud transcriptional aktiveerimist geeni ORF18.

Selles uuringus Deng Hongyu RTA viiruse genoomi rühmitamisalusena ja tähistatud teine CIS-elementi ORF48pRRE viiruse genoomi RRE mutatsioonide tulemusena on RTA ja ORF48 promootor sidumisomaduste tõttu saamata jäänud ja ei saa aktiveerida transkriptsiooni algatamiseks ORF48. Ehitades muteerunud viirus ORF48 väljendus, uuringus leiti, et kaotus ORF48 põhjustab viirus rakkude hiired kopsudes in vitro ja lõhenemist replikatsiooni ja seejärel aktiveeritud hiire põrn vähendati oluliselt. Täiendavaid võimendamist herpes viirused transkriptsiooni ja replikatsiooni mehhanism viiruse põhjustatud kasvajad.

Deng Hongyu rühma PhD Qi Jing, Han Chuanhui ja Dan Yang ühiskomitee esimene autor raamatu, Deng Hongyu vastav Autor olevat. Uurimistöö toetas National loodusteaduste Sihtasutus ja osakonna teadus ja tehnoloogia "973" projektide rahastamine.