Banlangen lõpuks ei saa viirusevastaseid

Mõned inimesed on väitnud, et Banlangen on tegelikult levinud värvi, ei mõju paljude haiguste, liigne kasutamine kahjustab seedetrakti. Kuid 20 aasta jooksul läbi süsteemi Keemiline eraldamine radix valmistatud radix valmistatud Gossypium ekspertide root saada orgaanilised happed, alused, alkaloidid ja teiste ühendite ligi 40 liiki, Banlangen Qingrejiedu mõju sisuliselt ja toimemehhanism toimemehhanism ulatusliku ja põhjaliku uuringu, et tõestada, et Banlangen ei saa otse vastu bakterid, viirusevastane ja endotoksiin.

Ennetamise ja viirushaiguste ravi on teaduslik alus

Kvaliteedi ja mõju Banlangen Qingrejiedu mehhanism eksperdid läbi põhjaliku ja ulatusliku uuringu, et tõestada, et Banlangen ravi, sealhulgas viiruslik nakkushaiguste, sealhulgas "temperatuur haiguse haigused" on erinevaid Keemiline koostis, erinevatel viisidel, selle uuringu tulemused on aluseks teadusliku nõukogu viiruse nakkushaiguste mitu sihtpunkti.

Banlangen saab võidelda mikroobidega. Sellel on teatud roll positiivseid ja gram-negatiivsete bakterite nagu Staphylococcus aureus, Bacillus subtilis, Escherichia coli ja muude hingamisteede viirused nagu herpes simplex viirus, tsütomegaloviirus ja muud herpesviirus, gripiviirus, hingamisteede kellel ja mumpsi viirus, Coxsackie viiruse ja teiste seedetrakti viiruste kui ka neerude sündroom hemorraagilise palaviku viirus ja Jaapani entsefaliidi viiruse ja nii on inhibeeriv toime. Banlangen saab pärsivad viiruse nakkuse ja selle leviku pidurdamiseks ja selle viiruse mehhanism võib olla seotud selle uridiin, uratsiili, hüpoksantiin, alkaloidid ja muu Keemiline koostis, nende ainete takistada viiruse DNA, RNA replikatsioon, viiruse leviku, pärssides seeläbi rollis, lahtrite kaitsmine viiruste eest.

Radix valmistatud on põletikuvastane toime. Katsed näitavad, et Banlangen põletikuline arengu protsessi kõiki etappe on oma kindel inhibeeriv toime koos mitmeid põletikuvastaseid viirusevastane.

Radix valmistatud on immunomoduleeriva toimega. Radix valmistatud Isatidis makromolekuli toimeaine võib edendada immuunsüsteemi funktsiooni funktsioon.

Radix valmistatud on vastupidav endotoksiin. Banlangen on mitmeid anti endotoksiin tegevuse Ümbruskonnas gemfibrosiil, otse neutraliseerida ja lagundada endotoksiin, vähendab tromboosi elutähtsaid organeid, pärssida endotoksiin põhjustatud palavik, endotoksiini surmav rünnak on oluline kaitsev mõju.

Saate takistada ja viirusevastane infektsioon näidustatud

Banlang root soojuse võõrutus, jahutus vere Li neelu mõju lahendada temperatuuri mürki, soojuse mürki, kuum mürk, soe haigust raviks.

Gripp, käsi, suu ja suu ja linnugripp ja teiste viiruse nakkushaiguste on Hiina meditsiin "katk", "epideemia", "epideemia" kategooria, seda ütles, Banlangen katku, käsi, suu-ja sõrataudi ja muude viiruse nakkushaiguste ennetamise ja Adjuvant ravi on vastav teoreetiline alus Hiina meditsiin.

Et vältida pikaajalise kasutamise eesmärk

Banlang root kibe külm, kerge haiget tujusid. Seetõttu ennetamise eesmärk ei tuleb võtta pikka aega, võtmist tavaliselt 3-5 päeva. Lisaks põrna ja mao puudulikkus (puhitus toitu vähem, Tere soe Dieet, lahtine väljaheide õhuke, halb seedimist, käed ja jalad jäsemete külma) vanurite, Laste, rasedatele ja imetavatele naistele ja Yin Huo-wang kes ettevaatlik; Vähem. Mädased mandlid või temperatuuri palavik üle 38,5 ℃ või ravimite 3 päeva sümptomid ilma vähendamine peaks olema õigeaegne ravi.