Anti-MERS narkootikumide uurimistöö oli oluline Hiinas

Mai 28 Hiina kinnitas esimese imporditud respiratoorne sündroom Lähis-Idas (MERS) patsientidel alates omamaist osaliste näidata suur mure. Hea uudis on see vundament Fudan Ülikooli meditsiinilise viroloogia/haridus ministeeriumi võti laboris riigi tervishoiuministeeriumi "tuhande isiku kava" õpetlane Jiang Shibo ja kolleegid, saavutanud olulist edu anti-MERS narkootikumide avastamise ja arendamisega.
2013-2014, anti-MERS meeskond ja katsetatakse peptiidi--HR2P, leidsin HR2P võib tõhusalt takistada MERS-CoV (uut tüüpi koroonaviirus, mis põhjustas MERS) teise lahtrisse nakkuse. Hiljem, Jiang Shibo meeskonnad veelgi optimeerida jada HR2P,--HR2P - M2 saab uue peptiid, struktuurne stabiilsus, vees lahustuv, ja laia spektriga viirusevastane aktiivsus on märgatavalt paranenud.

Nad siis koroonaviirus ekspert rahvusvahelise koostööga, kaks MERS-CoV väike Katseloom nakkuse, nina uimastitega seotud tarneviiside, uurisime HR2P-M2 MERS ennetamine ja ravi. Tulemused näitavad, et HR2P-M2 on väga hea anti-MERS-CoV mõju kehas, kaitseb loomi surmav annus MERS-CoV rünnakuid.

Asjakohased dokumendid International Journal of saadud nakkushaiguste areng on olnud, ilmub lähitulevikus.
Jiang Shibo ütles Hiina teadus Uudised reporteritele praeguste tulemuste alusel peptiidi saab "ninasprei" ravimeid kõrge riskiga erakorralise ennetamise, sh MERS-CoV inimestega, kellel on HIV, eriti meditsiinitöötajad, pereliikmete ja eestkostetava toakaaslased tihedas kontaktis olnud inimesi.

Lisaks peptiidi HR2P-M2 saab kasutada ka MERS-CoV inimestele, kellel on HIV, ütles Jiang Shibo, mis võib oluliselt vähendada nii, et saavutada mõju kontrollimine nakatumise allikaks HIV viiruse osakestel, vabastada elavate inimeste arv.

Vahepeal meeskonna teadlaste Ying Tianlei, kes koos Ameerika Ühendriikide riiklike statistikainstituutide tervis teadlaste arendada on terviklik Super vastasele MERS koroonaviirus allikas neutraliseerivate antikehade--m336. Labori andmed näitavad, et sidumise afiinsus antikehad ja MERS koroonaviirus konstandid saavutada "mutt" tase – elavad viiruse neutralisatsiooni tegevuse MERS jõuab 0,07 μg/ml. See tähendab, et elada viiruse antikehade kogevad MERS oma "tappa". Tulemused on avaldatud ajakirjas journal of viroloogia.

Kõu ütles ajakirjanikele hiljuti m336 monoklonaalse antikeha küünisahvidel ja täielik rabbit Katseloom vivo efektiivsuse testimisel. Tulemused näitavad, et antikehad on väga tõhus tunduvalt aktiivsem kui MERS seerumis nakatunud loomade kaks loommudelites. Sest antikeha monoklonaalse antikeha inimest tervikuna, nii et see on väga kõrgete ohutus- ja meditsiin, sobib Narkootikumide raviks MERS kujunemist.

Vahepeal kehavälise eksperimendid näitavad, et HR2P-M2 ja m336 monoklonaalse antikeha koos hea sünergia. "Kui heaks kiitnud esitamiskuupäevad ja patsiendi nõusolekut, m336 antikehade (süstivaid kohaletoimetamise meetod) ja HR2P-M2 (ninasprei) ühine kasutamine, võib kasutada erakorralise ravi MERS-CoV nakkuse, säästa oma elu." Jiang Shibo ütles.
Maa teaduslik kaastöötaja ütles meeskonna Hiina teaduslikus ajakirjas Reporter: "Hiina valitsus osakond on kokku esimene avarii poliitika ja kommentaare ekspertide kohtumisi. Hiinas, järeldame, et lisaks tugevdamisele väljaspool kontrolli, MERS viiruse vaktsiin ja Narkomaania teadusuuringute eelkõige peaksid pöörama rohkem tähelepanu ja tugevdada. ”

MERS olema sama SARSi Epideemia puhkemine Hiinas? Jiang Shibo arvates on vastus ei. "MERS piirduda madalama hingamisteede infektsioon (SARS olid ülemiste hingamisteede infektsioon), inimsuhete side võime oli nõrgem kui SARS, nii MERS ei ole rohkem hirmutav kui SARS." Jiang Shibo ütles,"Hiina kogenud ristimine on SARS viiruse puhang, osakondade profülaktikaks ja tõrjeks viiruse on kogunenud rikkalikke kogemusi, tuleks usaldame valitsuse võimet kontrollida. ”