Südame-veresoonkonna haigused

Kardiovaskulaarsed haigused, mida tuntakse ka vereringehaiguste all, on rea haigusi, mis hõlmavad vereringesüsteemi. Vereringe süsteem tähistab organeid ja kudesid, mis sisaldavad verd inimkehasse, peamiselt süda, veresooned (arterid, veenid, mikrovagud), mida saab jagada ägedaks ja krooniliseks, tavaliselt seotud arterioskleroosiga. Xiaobian anti südame-veresoonkonna haiguste sümptomiteks.

1, südamepekslemine

Palpitatsioon on subjektiivsete ja objektiivsete südame-veresoonkonna haiguste sümptom. Subjektiivsed patsiendid tunnevad end kiirelt südamemurdmist, ei ole terved ega pulseerivad. Objektiivsel uurimisel võib südame löögisagedust näha liiga kiiresti, liiga aeglaselt või puudu, st südame löögisageduse ja südame löögisageduse muutused.

2, hingamisraskused

Düspnea on ka subjektiivsete ja objektiivsete märkide ulatuslik avaldumine. Subjektiivne hingamisraskuste tundlikkus, objektiivse hingamise arv suurenenud, toime ja kasvuteguri kasv.

Erinevate organite rinnus võib olla hingeldus sümptomid. Nagu näiteks ajuinfarkt, kopsupõletik, akuutne pneumotooraks, hingamisteede obstruktsioon, rindkere seinte lihaste põletik, ribi luumurrud jne, ja isegi naha vöötohatis, võib haiguse valu samuti põhjustada hingamisraskusi. Südamehaigused südamehaigused muutuvad järk-järgult progresseeruvaks, järk-järgult suurenevad.

1. Kõhukinnisus (kõhukinnisus): Nefroloogia Instituut, Hiina Teaduste Akadeemia. Tavapärastel inimestel on rasketes hingamisraskustes tunne, et hingamine on raskendatud, peatus liikumine varsti pärast taastumist. Südamehaigusega patsiendid tekitavad sümptomeid, kui neil ei ole hingeldust ja nad aeglustavad taastumist ja ei taastunud.

2. Ortopeenia (ortopnea): patsiendi võimekus ei saa olla pealetükk või ei saa olla pealetungi, kaldu asendis ja isegi istuda, mõlemad altpoolt, mis ripuvad voodist. Mehhanismi ei saa lamada

① peavalu alajäseme ja kõhu veres kaotus gravitatsiooniks südame-veresoonkonna haiguste korral, südamele naasmine, südame töökoormuse suurenemine;

② madalam kopsu maht vähenenud. Normaalne inimese supeltõugevälu oli pisut väiksem (-5%), patsiendil kopsude ummistumise ja muude tegurite tõttu vähenes kopsude maht rohkem (kuni -25%).

3. Paroksüsmaalne öine düspnea: tuntud ka kui "kardiogeenne astma", et eristada seda astma põhjustatud astma. Tekkimismehhanism Lisaks ülalnimetatud kahele punktile on hingamis-keskuse tundlikkus pärast magamaminekut äärmiselt raskendatud hingamise tagajärjel märkimisväärse hüpoksiaga põhjustatud kopsumahutusega, nii et patsientidel ärkaks unest. Patsient vahetult vahetunud asendist lamavas asendisse istumisasendisse ja isegi püstiasendisse võivad sümptomid järk-järgult leevendada.

4. Äge pulmonaalne turse (äge kopsuturse): on kõige tõsisem hingeldus, võib mõjutada patsiendi elu, vajadust ägeda erakorralise ravi järele. Patsiendil tekkisid äärmuslikud hingamisraskused, hingamine, ilmselge hüpoksia ja pidevalt köha roosa vahupreparaat.

3, tsüanoos

Tsüanoos (tsüanoos) on märk, viitab limaskestale ja nahk oli lilla. Hemoglobiini kardiovaskulaarse haiguse valgu in vivo (ilma hemoglobiini hapniku küllastamiseta) absoluutväärtus on üle 5 g (6 ~ 7 volti% küllastumatusastmest). Hüpoksia, ülemäärase hemoglobiini ja vere staasi tsüanootilised mehhanismid. On olemas kahte tüüpi keskne ja perifeerne.

1. Keskuse tüüp: viitab süva- ja kopsuorganitele tsüanoosi tasemel. Arteriaalne veri hapniku puudumise tõttu või liiga hapniku ilma hapnikuta segatuna. Nähutavad kaasasündinud südamehaiguste vasakpoolset šundi, nagu näiteks Fallot, Eisenmani sündroomi jms, kopsuarteri rõhku, mis on põhjustatud parema ja vasakpoolse šundi hilisest eraldamisest. Tsüanoosi keskne tsüanoos on oluline põhjus ka vere hapnikuga seotud häiretest tingitud kopsuhaigus. Raske südamepuudulikkuse korral mõjutab kopsupõletik tsentraalset tsüanoosi tekitades hapnikuga varustamist.

Tsentraalvioletne süveneb treeningu ajal. Pikaajaline hüpoksia võib põhjustada hemoglobiinisisalduse suurenemist ja treenimist.

2. Perifeersed tsüanoosid: ümbritseva verevoolu nägemine on liiga aeglane, ühekordne aeg absorbeerida liiga palju vere hapnikukoesse. Perifeersed tsüanoosid tegevuses oluliselt ei suurenenud.

Südamepuudulikkus, kui verevool on aeglane, ümbritsev koe hapnik on ülespoole. Nii et selle tsüanoos on integreeritud kahte vormi.