Mis on saladus kardiovaskulaarsete noorte hoidmiseks?

Kardiovaskulaarne seisund ja inimeste tervis on tihedalt seotud, kuidas me suudame hoida südame-veresoonkonna elujõudu? Inimesel on palju väikeseid näpunäiteid, mis aitavad meil südame-veresoonkonna kaitset aidata, et mõista neid lihtsaid ja hõlpsasti õppida!

Esiteks kontrollige vererõhku

Hüpertensioon on sageli erinevate südame-veresoonkonna haiguste põhjustaja, kuid ka eakatel esinev tavaline haigus. Ainult normaalne vererõhk, et teha normaalne verevool, et organisatsiooni ja organeid saaks piisavalt vere ainevahetuse säilitamiseks. Nii saavad pärast 40-aastaseid inimesi normaalset vererõhku, hüpertensiooniga patsientidel tuleb õigeaegselt määrata ravimeid, nad ei tohi suurendada või vähendada oma annust ega sööda, on kergesti põhjustada vererõhu kõikumisi, põhjustades kardiovaskulaarset haigust .

Teiseks, kontroll-kolesterool

Kuni üle 20-aastase vanuse, füüsilise tervise ei ole ravitud, on kolesteroolisisaldus üldiselt alla 5,2 mmol / l.

Kolmandaks kontrollige veresuhkru taset

Diabeet vajab mitte ainult pikaajalist dieedi kontrolli, vaid ka mitmesuguste südame-veresoonkonna tüsistuste tekkimise ärahoidmist. Seetõttu peaks üle 12-aastastel noorukitel ja täiskasvanutel vere glükoosisisaldus vereplasmas olema alla 5,6 mmol / l.

Neljandaks, kontrollmass

Ülekaalulisus võib põhjustada kõrge vererõhu, kõrge veresuhkru ja muud riskifaktorid, seega peaks üle 20-aastase täiskasvanu kehamassi indeksi (KMI) olema väiksem kui 25. Kehamassiindeks (BMI) = kehakaal (kg) / kõrgus ^ 2 (m)

Viis, suitsetamine ei ole

Tubakat sisaldav nikotiin stimuleerib vasokonstriktsiooni, mille tulemuseks on ebapiisav kardiovaskulaarne ja tserebrovaskulaarne puudulikkus, võib pikaajaline suitsetamine põhjustada südame- ja ajuinfarkti. Tahad eemale südame-veresoonkonna haiguste ohust, vahetult tubakabariist eemal.

Kuus mõistlikku dieeti

Too madala soolasisaldusega dieet, tasakaalustatud toitumine, keeldumine uinumisest.

Seitse sobivat harjutust

Treening on vajalik. Soovitage, et eakad 30 minutit päevasel ajal saaksid käia jalutuskäigul, kiired kõndimisel, tai chi jne, kinni pidama 5 päeva nädalas.