Meie kohta

Asutatud aastal 2007, Shanghai Twisun Bio-pharm Co, Ltd on professionaalne siseriiklike Hi-tech tootja, mis ühendab teadus- ja arendustegevuse, toota, müük ja teenindus kõrgel tasemel arenenud kiiritusega, APIs, erilisi kemikaalid ja looduslik ravim. Põhikirjajärgset kapitali 2,6 miljonit dollarit, põhivarade on rohkem kui $16 miljonit. Twisun's peakorter asub Shanghai Jinshan'i No.2 tööstusrajooni, tootmise aluseks on Anhui ja Jiangxi provintsis, üldpind on 100000 ㎡, üle 300 töötaja. Aastane müük murdub läbi 50 miljonit dollarit.

Twisun on täielikult Objekte organisatsiooni struktuur ja täiustatud toote põhisüsteemile. Toode hõlmab peamiselt südame-veresoonkonna-, viirusevastane, antidiabetic, antineoplastic, seenevastaste ja deprementia, üle 70 võtme vaheainete 6 põhikategooriasse hõlmavad Velpatasvir, Daclatasvir, Tenofovir, Ledipasvir, Sofosbuvir, Posaconazole, Saxagliptin, Vorapaxar, LCZ696 jne.

Kinnitunud Twisun "Quality Based, kliendi Esiteks, riskijuhtimises, kutseteenuste" äri põhimõte. Ehitasime on head ja stabiilsed koostöö suhted arvukad farmaatsia ettevõtete: siseriiklik ja rahvusvaheline. Meie tooted eksporditi Euroopa, USA, Lähis-Idas, India, Kagu-Aasias ja teistes piirkondades. Twisun saadud kõrgelt tunnustatud ja hea maine turul ja külastajad.

Nii nagu meie loosung, me näeme asju kliendi vaatenurgast ja ületavad klientide ootusi. Oleme koostöövalmis kodumaiste ja rahvusvaheliste partneritega võidavad tulevik.